MINUST

Rait

Rait Rääk

  • rait@rankbrain.ee
  • raiz114
  • +372 56 454 028

Minu esimesed kokkupuuted SEO’ga jäävad kuskile aastasse 2008 kui tekkis tõsisem huvi internetiturunduse vastu. Noore koolipoisina paelus mind mõte, et läbi SEO ja e-turunduse on võimalik teenida passiivset tulu, olla seejuures iseenda boss ning töötada asukohast sõltumata. Mõttest sai unistus ning unistusest kinnisidee.

Hakkasin lugema tohututes kogustes materjali SEO ja internetiturunduse kohta ning katsetama erinevaid meetodeid. Pärast paari aastat ebaõnnestumisi teenisin oma esimese tsheki 144 dollariga e-raamatuid promodes. Suutsin saavutada Googles esimese positsiooni küllalt suure otsingumahuga märksõnaga ning seda hoida esimesel positsioonil hea mitu aastat, teenides sellega Eesti mõistes päris korralikku passiivset tulu, ise ühtegi senti investeerimata. Sealt see kõik algas…

Praegu võin öelda, et olen oma unistuse täitnud ja nii imelik kui see ka pole, ei ole ma elus kordagi nö päris tööl käinud. Läbi kivide ja kändude on SEO’st saanud elustiil ja ühtviisi huvitav ning väljakutseid pakkuv töö. 

Viimased ligi 7 aastat olen tegutsenud vabakutselisena pakkudes SEO teenuseid üle maailma. Olen teostanud sadu edukaid SEO projekte ja saavutanud UpWork vabakutseliste keskonnas “Top Rated ” staatuse. Olen omandanud veebispetsialisti ning mehhatrooniku erialad, ehitanud kümneid passiivset tulu teenivaid veebilehti ning andnud mitmeid SEO alaseid loenguid.

2018. aastal otsustasin luua ettevõtte RankBrain Meedia, et aidata siinsetel ettevõtetel saavutada kõrgemaid positsioone Googlis. Pakutavad SEO teenused ja strateegiad olen kokku pannud pikaajalise kogemuse põhjal, mis on toonud minu klientidele kui ka minu enda projektidele edu.

Kui otsid SEO spetsialisti kellel on pikaajalised kogemused ning kes on saavutanud reaalseid tulemusi, siis võta julgelt ühendust!

Testimoonialid