LOGO

Meist

Rait Rääk

Rait Rääk

SEO spetsialist

RankBrain Meedia on SEO valdkonnale orienteeritud butiik-digiagentuur, mis sai alguse 2018 aastal. Enne seda töötasin pikalt vabakutselisena rahvusvahelisel SEO areenil. Aastatega saavutasin top rated staatuse ja 100% positiivse tagasiside. Põhilisteks klientideks olid USA ja rahvusvahelised kliendid.

SEO juurde jõudsin kuskil 2007 aastal, kui tekkis huvi internetis raha teenimise vastu. Pärast mitmeid erinevaid asju proovides jäin kuidagi SEO ja sellega seotud valdkondade juurde nagu kaasturundus ja kodulehtede valmistamine.

Läbi SEO sai teenitud elu esimene suurem sissetulek ja seda passiivselt lausa mitu aastat järjest, kuni tuli Google Panda uuendus, mis keeras SEO maailma pahupidi ja sissetulekud nulli. Tuli alustada otsast.

Varsti pärast suurt Google uuendust olin jälle jalul ning teenisin SEOga oma peamise sissetuleku. Sai loodud mitmeid väiksemaid rahvusvahelisi SEO ärisid ning lisaks hakkasin vabakutselise SEO spetsialistina teenust pakkuma.

SEO’d olen õppinud puhtalt läbi praktika ja tohutult palju erinevaid materjale läbi töötades. Kogu minu töökarjäär on põhiliselt keerlenud SEO ümber. 

Unistasin oma ettevõttest, sest see tundus pikemas perspektiivis jätkusuutlikum. Saigi tehtud. Põhimõtteliselt olen vabakutseline endiselt, sest põhilise osa töödest teostan üksi, ainult et teatud tegevuste jaoks kasutan lisatööjõudu. Mulle see sobib hästi, sest ei ole kunagi olnud ambitsiooni kasvada suureks ettevõtteks ega konkureerida suurte digiagentuuriga.

RankBrain Meedia on butiik-agentuur, kes ajab oma asja, vaikselt kulgedes, kvaliteetselt, kliendile keskendudes. Me ei ole kunagi ennast intensiivselt reklaaminud – enamik kliente jõuavad meieni läbi soovituste.

Praeguseks võib öelda, et SEO spetsialist olen olnud vähemalt viimased 10 aastat ning kokku SEO kogemust juba 15+ aastat. Oma SEO karjääri jooksul olen teinud väga erinevaid SEO töid, alates veebiarendajate SEO tehnilisest konsulteerimisest kuni SEO turunduseni välja.

Täna valmistame me ka kodulehti ja e-poode ning pakume pikaajalist koostööd, et saavutada otsingus kõrgeid kohti. 

Kirjuta meile

Soovid teha koostööd või vajad abi mõne konkreetse SEO küsimusega? Kirjuta meile!