LOGO

SEO audit

SEO auditi käigus tuvastame ning kaardistame sinu veebilehe probleemid ning kasvuvõimalused.

Loome tööülesanded ja muudatusettepanekud ning dokumenteerime need projektihalduskeskkonnas, et kogu tiimil oleks hea ülevaade.

Iga tööülesanne või ettepanek on eraldi hallatav, mis tähendab, et saad jätta kommentaare, saata edasi oma tiimile ja palju muud.

Tööülesanded ja ettepanekud on prioritiseeritud (kriitiline, tähtis, vähem-tähtis) – nii saad ressursse efektiivsemalt kasutada.

Mida me SEO analüüsi käigus uurime?

Tehniline SEO: me uurime, kas sinu veebisaidi ülesehitus on tehniliselt SEO sõbralik, võttes arvesse sadu erinevaid kriteeriumeid.

Sisuline SEO ja märkõnad: uurime, kuidas on veebilehel kasutatud ärile olulisi võtmesõnu ning kuidas saaks paremini teha. Vajadusel teostame lisaks märksõnade analüüsi.

Veebilehe väline SEO: analüüsime turgu ja sinu konkurente ning otsime efektiivseid võimalusi nähtavuse kasvatamiseks.

Kasutajakogemus (UX): uurime, kui mugav on sinu veebilehel navigeerida ja kas oluline teave on lihtsasti leitav.

Miks tellida SEO analüüs meilt?

Meie SEO audit on suures osas manuaalne töö, mis tähendab, et me ei tugine ainult SEO tarkvara tulemustele vaid käime sinu veebi tähtsamad osad käsitsi läbi. Kasutame pikaajalist praktilist kogemust, et leida üles parimad SEO kasvukohad, mida ei suuda teha ükski tarkvara.

Loomulikult me kasutame ka professionaalselt tarkvara, aga ainult sellele tuginedes head asja ei tule. Kombineerides mõlemad, saame parima tulemuse.

Lisaks on palju kiidetud meie SEO auditi ülesehitust, mis on mugav mitte ainult kliendile vaid kogu tiimile. Kui sinu veebilehega tegeleb rohkem kui üks inimene, siis meie loodud lahendus paneb osapooled efektiivsemalt tööle.

Kui palju SEO audit maksab?

Auditi maksumus sõltub olulisel määral veebilehe suurusest, selle SEO tervisest ning ka kliendi soovidest. Me hindame igat veebilehte eraldi ja teeme personaalse pakkumise.

Üldjuhul jäävad SEO auditi hinnad 600 ja 1200 euro vahele.

Kirjuta mulle

Soovid teha koostööd või vajad abi mõne konkreetse SEO küsimusega? Kirjuta mulle!