LOGO

SEO audit

Kodulehe optimeerimise audit annab sulle professionaalsed juhised ning soovitused, kuidas parandada veebilehe nähtavust otsingutulemustes ning läbi selle suurendada müüki ja brändituntust.

Kodulehe optimeerimise audit aitab sul:

  • tuvastada ja parandada SEO vigu, mis takistavad sinu veebilehel otsitulemustes esile tõusmast
  • optimeerida kasutajakogemust, sisu ja väliseid linke, et suurendada sinu veebilehe autoriteetsust ja populaarsust
  • leida parimad märksõnad, et jõuda oma sihtrühmani läbi kvaliteetse sisu
  • mõõta ja jälgida oma veebilehe tulemusi ja teha vajalikke muudatusi

Kodulehe auditi käigus analüüsime sadu erinevaid faktoreid, alustades tehnilisest poolest kuni kasutajakogemuseni välja ning paneme tulemused ja soovitused kirja mugavas projektihaldussüsteemis.

Kellele SEO audit sobib?

SEO analüüs võib olla väärtuslik investeering, sõltumata teie ärimudelist, tööstusharust või ettevõtte suurusest. SEO analüüs on eriti kasulik veebipoodidele, sest e-ostlemine saab tihti alguse just otsingumootoritest, kus potensiaalne klient teeb enne ostu uurimistööd ning kaalub erinevate pakkujate vahel. Siis on eriti oluline, et sinu e-pood tuleks esimeste otsitulemuste seas välja. SEO audit pakub selleks lahendusi.

Kui palju SEO audit maksab?

Auditi maksumus sõltub olulisel määral veebilehe suurusest, selle SEO tervisest ning ka kliendi soovidest. Me hindame igat veebilehte eraldi ja teeme personaalse pakkumise. Üldjuhul jäävad SEO audit hinnad 600 ja 1200 euro vahele.

Kirjuta meile

Soovid teha koostööd või vajad abi mõne konkreetse SEO küsimusega? Kirjuta meile!