LOGO

SEO turundus teenus, ehk linkide ehitamine

Kujuta ette, et oled uues linnas ja otsid head restorani. Sa külastad palju tõenäolisemalt kohta, mida soovitab sõber, mitte suvaline inimene tänavalt.

Samamoodi toimib linkide ehitamine veebis. Kui usaldusväärne veebileht viitab sinu veebilehele, oled justkui saanud “soovituse” ja see näitab Google’le (ja teistele otsingumootoritele), et veebilehe sisu on väärtuslik ja usaldusväärne.

Tulemus? Google tõstab sinu veebilehe teistest kõrgemale. Mida rohkem häid soovitusi sul on, seda rohkem jõudu on ka sinu veebilehel Googles esile tulla.

Ilma linkideta võid oma veebilehte ette kujutada nagu üksikut maja suures linnas, kuhu ei vii ükski tee.

Aga nüüd läheb asi keeruliseks!

Enamik linke ei anna sulle tegelikult mingit väärtust. Väärtuslike linkide ehitamine on raske töö ning eeldab kogemust, teadmisi ja kannatust.

Lisaks võib suvaline linkide ehitamine tuua sulle hoopis vastupidise tulemuse. Halvimal juhul lõpetad Google poolse karistusega, millest on päris keeruline välja tulla.

Peaaegu alati on linkide ehitamine korrelatsioonis orgaanilise liikluse kasvuga, kui seda teha õigesti.

Kui palju linkide ehitamine maksab

Olgem ausad, linkide ehitamine on kõige kallim osa SEO protsessist. See nõuab tihti mitme inimese või terve tiimi koostööd.

Sul on vaja kvaliteetset sisu, häid tööriistu, kogemust, kontakte, katsetamist ning palju aega.

Linkide ehitamise eelarved võivad vabalt ulatuda €10,000 kuus, kui me räägime suure konkurentsiga valdkondadest inglise keelsel turul.

Eesti turul saab hakkama väiksema eelarvega. Siiski, paar tuhat eurot kuus linkide peale kulutada ei ole siingi midagi harvaesinevat.

Üldiselt sõltub linkide eelarve ikkagi paljudest asjadest, aga kõige rohkem konkurentsist valdkonnas ning veebilehe usaldusväärsusest. Mida usaldusväärsem on sinu veebileht Google silmis, seda vähem raha kulub linkide peale.

Ja vahel ei olegi linkide ehitamine esmatähtis vaid peaks tegelema muude SEO tegevustega.

Selleks, et mõista linkide ehitamise vajadust konkreetselt sinu ettevõtte jaoks, tasub ühendust võtta spetsialistiga.

Linkide ehitamise teenus tuleb appi

Oleme SEOd praktiseerinud juba üle 10 aasta ning omandanud linkide ehitamises sellised teadmised, mida koolis ei õpetata. Oleme ehitanud linke paljudes erinevates valdkondades nii inglise kui ka eesti turul.

Me ehitame linke, mis töötavad! Mõtleme jätkusuutlikult ning ei aja taga kiiret-lühiajalist tulemust.

Kirjuta mulle

Soovid teha koostööd või vajad abi mõne konkreetse SEO küsimusega? Kirjuta mulle!