LOGO

SEO turundus

SEO turundus teenus sobib sulle, kui soovid oma veebilehe potentsiaali maksimaalselt ära kasutada ja saada rohkem orgaanilist liiklust, konversioone ja müüki. Kui sinu eesmärk on jõuda Google otsingus konkurentidest ette ja olla turuliider, siis see teenus aitab sul seda saavutada.

SEO turundus teenus on kuupõhine teenus, mille põhiliseks eesmärgiks on sinu veebilehe autoriteetsuse kasvatamine läbi SEO efektiivsete turundustegevuste.

SEO turundus teenus sisaldab

Backlinkide ehitamine: viited teistelt veebilehtedelt on üks olulisemaid orgaanilist nähtavust mõjutavaid tegureid. Aga iga viide ei tööta ning teadmatusest linkide ehitamine võib anda hoopis vastupidise tulemuse. Meil on backlinkide ehitamises rohkelt kogemusi ja edulugusid. Ehitame kvaliteetseid linke ja seda jätkusuutlikult.

SEO aruandlus ja analüütika: me hakkame jälgima sinu äri positsioone otsitulemustes ning saadame sulle igakuiselt põhjalikke raporteid SEO tulemustest. Lisaks teeme sulle ligipääsu meie SEO analüütika keskkonda, kust saad igal ajal ise tulemusi jälgida.

Pidev optimeerimine: me hoiame sinu veebilehel pidevalt silma peal ning teavitame sind kohe, kui on vaja midagi muuta, lisada või ümber teha. Võimalusel teeme vajaminevad SEO tööd ise ära või edastame info arendajatele.

Konkurentide analüüs: milliseid SEO strateegiaid konkurendid kasutavad, kes neile viitavad, milliste märksõnadega nad esile tulevad, jms. See aitab meil kohandada oma strateegiat, et saavutada parimaid tulemusi.

Kui palju SEO turundus maksab?

Teenuse hind sõltub suuresti valdkonnast ja konkurentsist, veebilehe autoriteetsusest ning tervisest. Üldjuhul jäävad hinnad 1000 – 3000 euro vahele kuus.

See teenus ei ole sulle siduv, sa võid igal ajal teenuse lõpetada või hoopis pikendada vastavalt vajadusele või tulemustele. Küll aga soovitame me teenust esialgu tarbida vähemalt 3 kuud järjest, sest SEO on aeganõudev ja aeglane protsess, kus tulemuste saavutamine võib aega võtta mitmeid kuid.

Kirjuta meile

Soovid teha koostööd või vajad abi mõne konkreetse SEO küsimusega? Kirjuta meile!