SEO teenused

Oleme teile pikaajaliseks partneriks kõikides SEO küsimustes. Meie eesmärgiks on suurendada sinu veebi nähtavust Googles ja kasvatada autoriteetsust ning müüki.

Läheneme igale kliendile individuaalselt, lähtudest tema eesmärkidest, vajadustest ning võimalustest. Oleme tulemustele orienteeritud ja läbipaistvad oma töös. Kui sinu ettevõttel veel ei ole veebilehte, siis ka sellega saame abiks olla.

Faktid, mis räägivad SEO kasuks

SEO on üks kõige efektiivsemaid turundusliike, mis mitte ainult ei aita kasvatada müüki, vaid ka brändituntust ja usaldusväärsust. Seda lihtsal põhjusel, et orgaanilisi otsingutulemusi usaldatakse rohkem kui reklaame, kuna Google on üks usaldusväärsemaid brände maailmas. Nimelt ligi 70% turundajatest usub, et SEO on efektiivsem, kui reklaami ostmine. Seda näeme me pidevalt ka oma klientide peal, kelle orgaanilise liikluse ROI on pikemas perspektiivis tunduvalt kõrgem, kui makstud reklaamil. 

SEO kasuks räägib ka veel asjaolu, et selle abil on võimalik luua passiivne külastajate voog, mis ei kao üleöö ära, kui SEO tegevused jäävad unarusse. Lisaks on SEO paljudel juhtudel ja pikemas perspektiivis tunduvalt odavam, kui muud turunduskanalid. 

Orgaanilise liikluse kasvatamine

Millest SEO teenus koosneb

SEO teenuse eesmärk on muuta veebileht Google otsingumootori ja külastajate jaoks üheselt arusaadavaks ning kasvatada selle autoriteetsust nii, et Google hakkaks seda pidama konkurentidest olulisemaks. 

SEO ehk otsingumootoritele optimeerimine on pikaajaline ja strateegiline protsess, mis hõlmab endas mitmeid erinevaid tegevusi, alustades kodulehe analüüsimisest ja optimeerimisest kuni sisuloome ja linkide ehitamiseni välja. Esimeseks tegevuseks on tihti märksõnade analüüs, et selgitada välja sinu ettevõttele olulised ning efektiivsed märksõnad. Lisaks kuulub SEO teenuse juurde pidev veebilehe jälgimine ning kliendi ja arendajaga suhtlemine.

Kuna me läheneme igale kliendile individuaalselt, siis konkreetne SEO tegevuskava ja strateegia kujuneb kliendiga suhtlemise käigus.

SEO koosneb

Milliseid SEO teenuseid me pakume

SEO analüüs

Analüüsime sinu veebilehe nähtavust mõjutavaid tegureid ning koostame põhjaliku dokumendi koos soovitustega olukorra parandamiseks.

Linkide ehitamine

Läbi asjakohaste viitamiste kasvatame sinu veebi autoriteetsust, brändituntust ning nähtavust Googles.

Kodulehe Optimeerimine

Optimeerime sinu kodulehe nii, et see ei ole mitte ainult SEO sõbralik, vaid ka kasutajasõbralik ja kiire.

Struktuuri loomine

Kui sinu koduleht on alles loomisjärgus, siis lööme heameelega kampa, et tulemus oleks maksimaalselt SEO efektiivne, kasutajasõbralik ning et see tuleks Googles välja teile oluliste märksõnadega.

Kodulehe valmistamine

Teeme SEO sõbralike kodulehti, kasutades WordPressi ja Elementori arendusraamistikku. Kodulehe optimeerimine kuulub selle teenuse juurde.

Sisu loomine

Loome SEO optimeeritud sisu vastavalt sinu ettevõtte vajadustele. Kvaliteetne ja optimeeritud sisu on kodulehe üks olulisemaid SEO faktoreid.

Kui palju SEO teenus maksab

Enne teenuse tellimist tuleks kindlasti arvestada, et kodulehe optimeerimine ei ole ühekordne tegevus, mis paneb sinu veebi konkurente edestama. 

Tulemuste saamine võtab aega mitmeid kuid ja suurema konkurentsiga valdkondades isegi aastaid. Seepärast soovitame SEO eelarve esialgu koostada vähemalt kuueks järjestikuseks kuuks ning sealt edasi tegutseda vastavalt tulemustele ning võimalustele. Suuremal või vähemal määral peaks SEO’ga tegelema pidevalt.

Lisaks tasub tähele panna, et SEO teenuse efektiivsus sõltub ka ettevõtte enda usaldusväärsusest ja kvaliteedist. “Klient on kuningas” põhimõtet järgides on see sinu jaoks oluliselt odavam ning tasuvam, sest õnnelikud kliendid ning partnerid mitte ainult ei aita kaasa edule vaid mõjutavad ka sinu veebi autoriteetsust. Mida õnnelikum on klient, seda lihtsam on meil pakkuda kvaliteetset teenust.

Kes me oleme?

Üle 10 aasta on SEO optimeerimine olnud minu üheks peamiseks fookuseks. Teen koostööd mitmete suuretevõtetega, veebiagentuuridega ja e-poodidega üle maailma ning vabakutseliste keskkonnas UpWork olen saavutanud top rated staatuse ja 100% positiivse tagasiside.

Lisaks SEO kogemusele oman veebispetsialisti kutsetunnistust, mis on andnud väärtuslike teadmisi veebiarendusest ning veebidisainist. SEO kõrvalt tegelen veel kaasturundusega, valmistan kodulehti ning arendan ennast pidevalt internetiturunduse vallas.

RankBrain Meedia OÜ sai loodud, et siinseid kliente mugavamalt teenindada. Ma teen koostööd ainult oma ala parimatega nii Eestist kui välismaalt ning minu eesmärk on pakkuda parima kvaliteediga ning ausat teenust. Minuga saab koostööd teha nii ettevõte kaudu, kui ka UpWork’i vahendusel.

Kliendid räägivad

Partnerid

Võta ühendust

Kui soovid koostööd teha, siis räägi meile oma projektist ning me anname endast parima, et meie SEO teenus oleks sinu ettevõtte jaoks maksimaalselt efektiivne! Leiame teile koos sobiva strateegia.

Meiega võib ühendust võtta ka siis, kui veel ei ole toimivat veebilehte või on see arendamisjärgus.

Kasuta kontaktivormi, kirjuta otse rait@rankbrain.ee või lisa Skype – raiz114