SEO teenused

Suurendame sinu veebilehe nähtavust otsingumootorites, kasvatame autoriteetsust ning aitame kaasa müügile. SEO optimeerimine on meie kirg olnud juba üle 10 aasta. Me oleme väike ettevõte, aga teeme suuri tegusid!

Rahvusvaheline kogemus

Oleme ettevõte, kes on peaaegu täielikult spetsialiseerunud kodulehtede SEO optimeerimisele rahvusvahelisel tasemel. Optimeerime nii Eesti kui inglise keelsele turule ning meil on selles vallas kogemusi juba aastast 2008.

personaalne lähenemine

Me eelistame igale projektile läheneda personaalselt. Saame kokku, joome kohvi ning paneme paika edasised plaanid. Oleme ausad ja räägime nii nagu asi on – ilma keerutamata!

Pikaajaline koostöö

Me väärtustame pikaajalist koostööd, sest tõeliselt edukas SEO teenus ei ole kunagi ühekordne tegevus. Otsingutulemustes tippu jõudmine eeldab järjepidevat tööd ning pikemaajalist koostööd.

Pakume järgmiseid SEO teenuseid

Struktuuri loomine

Aitame veebilehe SEO sõbraliku struktuuri loomisel, et see oleks maksimaalselt efektiivne nii SEO kui ka kasutajamugavuse kohapealt. Arenduse käigus tehtud SEO vead võivad hiljem väga kalliks maksma minna.

Märksõnade analüüs

Aitame välja otsida sinu valdkonnas kõige efektiivsemad märksõnad. Analüüsime konkurentsi ning teeme läbimõeldud otsuseid märksõnade planeerimisel.

Kodulehe optimeerimine

Vajadusel võtame sinu kodulehe optimeerimise täielikult enda kanda, et saaksid keskenduda ärile. Optimeerime, jälgime, arendame, haldame ning hoiame sind tulemustega pidevalt kursis.

Kodulehe analüüs

Kodulehe analüüs on vajalik kui soovid parandada nähtavust veebis ning leida üles selle arengut pidurdavad tegurid. Meie SEO audit sisaldab põhjalikku analüüsi ning juhiseid edasiseks arenguks.

Leheväline SEO

Läbi asjakohaste viitamiste ning SEO'le orienteeritud sisuturundusega kasvatame sinu veebi autoriteetsust, brändituntust ning positsioone Googles.

Konsultatsioon

Konsulteerime SEO alastes küsimustes nii väiksemaid kui ka suuremaid ettevõtteid ning digiagentuure.

Võta ühendust

Kui soovid meiega koostööd teha, siis räägi meile oma projektist ning me anname endast parima, et sinu SEO eesmärk saaks täidetud!

Kasuta kontaktivormi, kirjuta otse rait@rankbrain.ee või lisa Skype – raiz114