LOGO

SEO teenused

Loome sinu ette ettevõtte vajadustele ja eesmärkidele sobiva SEO teenuste paketi. 

Meil on üle 10 aasta SEO kogemust rahvusvahelisel tasemel!

Läbi kvaliteetse SEO teenuse...

Mida me pakume?

Läheneme igale projektile individuaalselt ning paneme SEO teenuse sulle kokku vastavalt sinu äri vajadustele ja eesmärkidele. 

Võibolla vajad põhjalikku SEO analüüsi, võibolla peaks hoopis keskenduma SEO turundusele – võta meiega ühendust!

Kaardistame sinu kodulehe või e-poe SEO probleemid, tuvastame kasvukohad ning paneme paika pikaajalise SEO strateegia – seda kõike mugavas projektihaldussüsteemis, et kogu tiimil on oleks hea ülevaade SEO protsessist.

Meie SEO audit annab sulle professionaalsed juhised, mida on vaja teha selleks, et saavutada Googles häid positsioone jätkusuutlikult.

SEO turundus teenuse eesmärk on ehitada backlinke, ehk viiteid teistelt veebilehtedelt. Selle tulemusena kasvab sinu veebi usaldusväärsus, mis omakorda suurendab orgaanilist nähtavust.

Meil on linkide ehitamises rohkelt kogemusi nii Eesti kui välismaa turgudel.

Uuri lähemalt SEO turundus teenuse kohta…

Vajadusel ja võimalusel võtame kogu SEO optimeerimise protsessi enda hallata nii, et saaksid keskenduda ärile.

Meie optimeerime, analüüsime, parandame, peenhäälestame ning teeme tulemustest ülevaateid.

Personaalne konsultatsioon, mille käigus saad tagasisidet ja SEO soovitusi oma kodulehele.

SEO konsultatsioon aitab sul mõista, millises seisus su koduleht hetkel on ning milliseid samme peaksid ette võtma, et orgaanilist nähtavust suurendada.

Võibolla vajad lihtsalt kinnitust, et oled õigel teel. Võibolla on sul palju küsimusi, millele ise vastata ei oska.

Sinu sisendi põhjal valmistame ette personaalse konsultatsiooni ning anname endast parima, et saaksid sealt väärtuslikku infot.

Kes me oleme?

SEO on olnud minu igapäevatööks juba üle 10 aasta ning pakub endiselt pinget.

SEO on põnev, see on keeruline, närvesööv, vastutusrikas – aga ka üks kõige efektiivsemaid ja tulutoovamaid turunduskanaleid üldse.

Pärast pikalt vabakutselisena töötades ja rahvusvahelisi projekte tehes otsustasin 2018 aastal luua oma butiik SEO agentuuri. 

Läheneme igale projektile personaalselt, oleme läbipaistvad oma töös ning sulle pikajaliseks SEO partneriks.

Meie motivatsiooniks on rohelised värvid sinu analüütikapaneelis.

Me ei ole tavaline SEO agentuur, me oleme veteranid, entusiastid – võiks isegi öelda, et SEO sõltlased. 

SEO spetsialist Rait Rääk

Rait Rääk

Tagasiside

Portfoolio

Kliendid ja partnerid

Longo
Kaup24
PaidTabs
Kingitus.ee
Douglas
Thermory
Zaproo
Furgner
Lumi

KKK

SEO on lühend inglisekeelsest terminist “Search Engine Optimization”, mis tähendab otsingumootoritele optimeerimist. See on protsess, mille eesmärk on parandada veebilehe nähtavust otsingumootorites, peamiselt Google’s.

SEO hõlmab erinevaid tehnikaid ja strateegiaid, sealhulgas sisu loomist, märksõnade analüüsi, linkide ehitamist ja veebilehe tehnilist optimeerimist. SEO on oluline mitmel põhjusel:

Suurem nähtavus: Kui teie veebileht tuleb otsingumootorites esimeste seas välja, siis on oluliselt suurem tõenäosus, et potentsiaalsed kliendid teid leiavad.

Suurem liiklus: Kõrgem positsioon otsingutulemustes tähendab üldjuhul rohkem külastajaid teie veebilehel.

Usaldusväärsus: Inimesed usaldavad orgaanilisi otsingutulemusi rohkem, kui reklaami – seega, kui teie veebileht on otsingutulemustes esimeste seas, siis see suurendab oluliselt ettevõtte usaldusväärsust.

Konkurentsieelis: kuna paljud ettevõtted endiselt ei pööra SEOle suuremat tähelepanu, siis kvaliteetse SEO teenusega võid saada olulise konkurentsieelise.

SEO on oluline osa digitaalsest turundusest, ilma milleta on tänapäeval keeruline ja paljudes valdkondades isegi võimatu ellu jääda.

SEO on maraton, mitte sprint. Sa ei saa lihtsalt nuppu vajutada ja oodata, et järgmisel päeval on su veebileht Google’i otsingutulemustes esikohal.

See on nagu aed, mida pead pidevalt niitma, lilli kastma ja umbrohtu kitkuma, et see hea välja näeks.

Tavaliselt võtab aega mitmeid kuid, enne kui hakkad nägema esimesi muutusi.

SEO on nagu suur pusle, kus on palju erinevaid tükke – alates tehnilisest poolest, nagu veebilehe kiirus, kuni sisu loomiseni ja märksõnadeni välja. Ja siis on veel Google, kes peab kõik need muudatused üles leidma ja sinu veebilehte hakkama ümber hindama. See kõik võtab aega.

On oluline mõista, et SEO on pidev protsess. Kuigi võid näha esialgseid tulemusi mõne kuu jooksul, on pidev optimeerimine ja kohandamine vajalik, et säilitada ja parandada oma positsiooni otsingutulemustes.

Kui su veebileht on hästi optimeeritud, siis see tähendab rohkem külastajaid, rohkem kliente ja lõpuks rohkem müüki.

Meie kasutame oma teadmisi ja kogemusi, et optimeerida teie veebilehte nii hästi kui võimalik, et saavutada parimad võimalikud tulemused.

Siiski, kindlaid tulemusi ette ennustada ei ole võimalik, kuna orgaaniline nähtavus sõltub sadadest erinevatest faktoritest. Kui keegi garanteerib teile #1 koha Googles kuu ajaga, siis selline pakkuja ei saa olla usaldusväärne.

Meie eesmärk on aidata teil saavutada pikaajalist edu, mitte kiiret ja mööduvat paremusjärjestust.

Kirjuta meile

Pärast esmase sisendi saamist, vaatame teie kodulehe üle ning anname koostöövõimalustest teada 1-2 päeva jooksul.