LOGO

SEOTeenused

SEO abil aitan sinu ettevõttel kasvada. Jõuda rohkemate klientideni ning suurendada müüki ja kasumit. Töötan sinuga koos, et leida parimad lahendused just sinu ettevõtte jaoks.

10+ aastat kogemust

Olen SEO valdkonnale spetsialiseerunud ning tegelenud sellega igapäevaselt juba viimased 10+ aastat.

Märkimisväärne portfoolio

Mul on ette näidata märkimisväärseid tulemusi nii Eestist kui välismaalt.

100+ SEO projekti

Olen teostanud sadu SEO projekte paljudes erinevates valdkondades. Lisaks arendanud kümneid veebilehti ja e-poode.

Kliendid räägivad

"Usaldusväärne koostööpartner, kes mõtleb alati projektide erinevate osade juures aktiivselt kaasa ja pakub lahendusi. Hindame kõrgelt tipptasemel valdkonna teadlikust, mis toetub lisaks pikaajalisele kogemusele ka valdkonna uuendustega kursis olemisele."
Raido Tamar
Kogenuim SEO spetsialist Eesti turul
"Partner, kellelt saime seda, mida hetkel vajasime ja enamgi veel. Kogesime huvi, süvenemist, partnerlust, abivalmidust"
Vahur Murutar
Koolitus- ja arendusfirma SELF II juhataja
"Great experience with Rait. Very professional. Will hire again."
PaidTabs
Paidtabs.com
Lihtsalt WOW! Kui soovid tõesti head kodulehe tegijat ja seo gurut, siis soovitan koostööd Raidiga! Äärmiselt kiire ja professionaalne teenus!
Alisa
Maal Trading OÜ
"We hired Rait to handle few projects link building. He offers link building service which have proven to be very customer friendly and effective.

Link building is one of the more notorious exceptions to the rule that "you get what you pay for." There are many freelancers out there that charge you an arm and a leg for their link building services, with mediocre results.

Rait is great exception to that trend with reasonable prices and stellar results to show for. He is great long term strategic link building partner."
Motleydenim.ee

Miks sul SEOd vaja on?

SEO aitab tuua kliente ning suurendada brändituntust. See on tihti üheks kõige efektiivsemaks turunduskanaliks pikemas plaanis – seda näitavad nii minu klientide tulemused kui ka rahvusvaheline statistika.

SEO tööde tulemusena kasvas rahvusvahelise kliendi orgaaniline nähtavus 8+ korda

Mida SEO teenus sisaldab?

SEO teenus võib sisaldada palju erinevaid tegevusi, alates tekstide optimeerimisest kuni kodulehe ümberehitamiseni välja. Konkreetne tegevusplaan kujuneb välja esmase konsultatsiooni ja analüüside põhjal.

Üldiselt sisaldab SEO teenus kombinatsiooni alljärgevast:

SEO abil kasvas külastajate arv ja müük üle saja protsendi

KKK

SEO teenuse hind kujuneb vastavalt konkreetse kliendi eesmärkidele ja vajadustele. Iga projekt on unikaalne. 

Lisaks sõltub hind konkurentsist valdkonnas, veebilehe hetkeseisukorrast, olemasolevatest ressurssidest ning ka sinu enda panusest SEO töödesse.

Vahel läheb vaja veebiarendajat, sisukirjutajat või terve tiimi koostööd, et SEO osakond korda saaks.

Vahel piisab mõnest üksikust muudatusest, et saada häid tulemusi.

SEO hind võib ulatuda paarisajast eurost kuni kümnete tuhandeteni. Suurtel rahvusvahelistel turgudel isegi miljoniteni.

SEO on üldiselt pikaajaline ja järkjärguline protsess.

Väga palju oleneb, kas optimeerime uut brändi või turul juba tuntud tegijat. 

Esimesel juhul räägime kuudest ja aaastatest, teisel juhul on võimalik tulemusi teha palju kiiremini – nädalate ja kuudega.

Praktiline kogemus on näidanud, et mida kõrgem on Google’i usaldus teie veebilehe vastu, seda kiiremini võib oodata tulemuste paranemist. 

SEO tulemused võivad olla suhteliselt püsivad, kuid jällegi sõltub mitmest tegurist. Näiteks konkurentide tegevusest ja Google algoritmide uuendustest.

Veebimaailm on pidevas muutumises. Uued tehnoloogiad, kasutajate eelistused ja veebitrendid võivad samuti mõjutada SEO tulemuste püsivust.

Üldiselt on nii, et kui SEOga järjepidevalt tegeleda, siis on ka tulemused stabiilsemad ja püsivamad.

SEO tulemuste mõõtmiseks on kaks peamist viisi.

Google Analytics – võrdleme orgaanilisi külastusi eelmiste perioodidga. See annab ülevaate, kui palju on orgaaniline külastatavus SEO tegevuste tulemusena kasvanud. 

Spetsiaalse SEO tarkvara abil – tarkvara kontrollib märksõnade positsioone iga teatud aja tagant ning joonistab graafiku positsioonide tõusudest ja langustest.

Kui Google Analytics annab üldise pildi SEO tulemustest, siis SEO tarkvara abil saame tulemusi mõõta palju täpsemalt ja spetsiifilisemalt.

Võta minuga ühendust

Pane kirja võimalikult palju infot oma projekti kohta.

Email

rait@rankbrain.ee

Skype

raiz114